Meninių tyrimų ir atlikimo studijų simpoziumas


LMTA HARPS I-asis meninių tyrimų ir atlikimo studijų simpoziumas “Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose”. Lietuvos muzikos ir teatro akademija, 2014 09 25. Simpoziumo atidarymas. Dalyvauja LMTA Mokslo prorektorė doc. dr. Judita Žukienė, kultūrinės plėtros projekto “Atlikėjo polifunkcionalumas” vadovė doc. dr. Rūta Lipinaitytė, HARPS koordinatorė Lina Navickaitė-Martinelli, žurnalo “Ars & Praxis” sudarytoja dr. Laima Budzinauskienė.

LMTA HARPS I-asis meninių tyrimų ir atlikimo studijų simpoziumas “Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose”. Lietuvos muzikos ir teatro akademija, 2014 09 25. Sekcija “Atlikėjo polifunkcionalumas muzikiniuose, kultūriniuose ir socialiniuose procesuose”. Rūtos Lipinaitytės pranešimas “Koncertmeisterio vaidmenų kaita: orkestro su dirigentu ir orkestro be dirigento atvejai”.

LMTA HARPS I-asis meninių tyrimų ir atlikimo studijų simpoziumas “Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose”. Lietuvos muzikos ir teatro akademija, 2014 09 25. Sekcija “Atlikėjo polifunkcionalumas muzikiniuose, kultūriniuose ir socialiniuose procesuose”. Žilvino Smalio pranešimas “Fagotas orkestre – statistas ar solistas?”.

LMTA HARPS I-asis meninių tyrimų ir atlikimo studijų simpoziumas “Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose”. Lietuvos muzikos ir teatro akademija, 2014 09 25. Sekcija “Atlikėjo polifunkcionalumas muzikiniuose, kultūriniuose ir socialiniuose procesuose”. Mykolo Bazaro pranešimas “Improvizacijos įgūdžiai kasdieninėje pianisto veikloje”.

……………..

 

LMTA HARPS I-asis meninių tyrimų ir atlikimo studijų simpoziumas “Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose”. Lietuvos muzikos ir teatro akademija, 2014 09 25. Sekcija “Istoriniai ir kultūriniai meno praktikų kontekstai”. Eglės Šeduikytės-Korienės pranešimas “Bažnyčios vargonininkas – profesija ar misija? Edukacinis ir socialinis aspektai”.

LMTA HARPS I-asis meninių tyrimų ir atlikimo studijų simpoziumas “Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose”. Lietuvos muzikos ir teatro akademija, 2014 09 25. Sekcija “Menininko ir meno funkcijos visuomenėje, meno “vartojimo” problemos”. Linos Navickaitės-Martinelli pranešimas “Muzikos atlikėjo vaidmuo ir vertė sociokultūriniuose procesuose”.

………………………………..