Meniniai tyrimai
- Šerytė, Saulė_Budzinauskienė, Laima. „Giulio Caccini Le nuove musiche pratarmė“. Lietuvos muzikologija XIV, 2013.
- Vaitkus, Balys_Daunoravičienė, Gražina. „Dinamika ir jos prielaidos skambinant klavesinu. Baroko muzikos kontekstas“. Lietuvos muzikologija XV, 2014.
- Aidukas, Rolandas. „Choro muzika Lietuvoje nuo senųjų amžių iki XX a. pradžios: istorinės ir kultūrinės raidos bruožai“. Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose, 2014.
- Bazaras, Mykolas. „Improvizacijos įgūdžiai kasdienėje pianisto veikloje“. Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose, 2014.
- Bazaras, Motiejus. „Pianisto įgūdžių ir suvokimo proceso tobulinimas: nykstančios ribos tarp muzikos stilių ir muzikavimo praktikų“. Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose, 2014.
- Juciūtė-Matelienė, Eglė. „Fleitos vibrato tendencijos: technikos ir interpretacijos“. Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose, 2014.
- Kižytė-Ramonienė, Eglė. „Parodijos raiškos būdai ir atlikimo specifika XX a. vokaliniuose cikluose“. Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose, 2014.
- Lipinaitytė, Rūta. „Koncertmeisterio vaidmenų kaita: orkestro su dirigentu ir orkestro be dirigento atvejai“. Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose, 2014.
- Rimkutė, Gabija_Žukienė, Judita. „Sakralumo ženklai Olivier Messiaeno kūryboje fortepijonui: atlikimo ir klausymosi aspektai“. Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose, 2014.
- Smalys, Žilvinas. „Fagotas orkestre: solistas ar statistas?“. Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose, 2014.
- Šerytė, Saulė. „Ornamentai ir jų atlikimas de Montéclairo traktate Les principes de musique (1736)“. Menų funkcijos kultūriniuose ir socialiniuose procesuose, 2014.